Rozwój projektu

Jutro jest bliżej niż myślisz.

Heron Electric – to nie tylko nazwa projektu: dla nas to przestrzeń, gdzie ambicja i nauka spotykają się by zmienić życie przeciętnego człowieka. Cichy, wygodny, zaprojektowany z myślą o ciągłym użytkowaniu. Polski samochód elektryczny, to nie fanaberia zespołu badawczego, ani gadżet dla mających za dużo wolnego czasu i pieniędzy. Heron to pojazd jutra na co dzień. Zaprojektowany z myślą o polskiej rodzinie – liczącej się z budżetem i szukającej najlepszej jakości w sensownej cenie. Pojazd bezpieczny, nieobciążający środowiska naturalnego i gotowy na weekendowe zakupy, bądź wyjazd z rodziną na wakacje.

Planowana cena samochodu to zależnie od modelu ekwiwalent 15 000 – 20.000 EUR. W tej cenie polski konsument ma uzyskać niezawodność, nowoczesny design, najnowsze technologie komercyjne, bezpieczeństwo i tanią eksploatację. Nieprzerwanie pracujemy od 2017 roku, nad realizacją najbardziej ambitnego polskiego projektu naukowo – praktycznego od czasów transformacji ustrojowej.

Współczesność to nowe wyzwania, jakie stawia nam życie i jakie stawiamy sobie sami. Heron Electric to projekt z całą pewnością ambitny i wizjonerski. Naszym celem jest uczynić go realnym, później zaś oddać nasze pojazdy w użytkowanie polskim konsumentom.

Jeszcze nie dziś, ale już jutro.

A jutro jest bliżej niż myślisz.