Aktualności

Przygotowanie do sezonu handlowego 2020

Przygotowanie do sezonu handlowego 2020 w pełnym toku. Kontynuując prace nad samochodami, marka HR pojawi się na rynku w zintegrowanych inteligentnych pakietach sheringowych oraz w segmencie pojazdów pracujących.

W dniu 03 września 2018 roku Heron Electric S.A. i BEP S.A. podpisały :

UMOWA O WSPÓŁPRACY PRODUKTOWEJ I HANDLOWEJ W RAMACH OFERTY SYSTEMOWEJ HERON ELECTRIC „HR SHERING PIM SYSTEM” ORAZ POWIERZENIA BIOMASS ENERGY PROJECT S.A.  ROLI DOSTAWCY POJAZDÓW O NAPĘDZIE ELEKTRYCZNYM W RAMACH OFERTY DEDYKOWANEJ NA POTRZEBY MAZURSKIEJ STREFY ECO ELEKTRYCZNEJ I INNYCH ODBIORCÓW REGIONALNYCH ORAZ ICH INTEGRACJI Z HR SHERING PIM SYSTEM NA BAZIE ROZWIĄZAŃ SYGNOWANYCH MARKĄ „BEP TECHNOLOGY”

Przedmiotem umowy jest przygotowanie oferty systemowej HR Shering PIM System na rzecz Mazurskiej Strefy ECO Elektrycznej i odbiorców regionalnych obejmującej: dostawy rowerów elektrycznych ,modułów stacji dokowania/ładowania w systemie HR Shering PIM System , wodnych skuterów elektrycznych Heron Electric Water Bird, nadbrzeżnych  modułów stacji dokowania/ładowania w systemie HR Shering PIM System ,całorocznych elektrycznych pojazdów trzykołowych Heron Electric City EL, desek do pływania z napędem elektrycznym HR Hydrofolio Surfboard z baterią wymienną, oraz autonomicznych gniazdowych punktów ładowania zasilanych fotowoltaiką, Szacunkowa łączna wartość ofert  to ok. 40 mln PLN.

Powyższa umowa stanowi pierwszy etap współpracy zmierzający do rozwoju produktów HR na terenie Warmii i Mazur oraz kolejnych rynkach regionalnych.

Trwają negocjacje i prace przygotowawcze związane implementacją pojazdów z pod znaku HR na rynku kurierskim i dostawczym.

Mazurska Strefa ECO Elektryczna zaczyna się materializować!

W piątek 27 września na Kongresie Elektromobilności podpisano umowę przystąpienia do projektu kluczowego gracza regionalnego, Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich. Temat Strefy zdominował przebieg Kongresu.

Heron Electric i BEP S.A. zaprezentowało pojazdy i technologie, które już wiosną królować będą w mazurskim trójkącie: Giżycko, Mrągowo, Mikołajki.

Poniżej przedstawiamy fotorelację, a obszerne informacje przedstawimy już wkrótce.

Dni Mrągowa

Mistrzostwa świata na Mazurach w 2020

Trzy Mazurskie miasta: Mikołajki, Giżycko i Mrągowo połączyły swoje siły, wraz z innymi partnerami, tworząc: Mazurską Wodną Strefę ECO-Elektryczną.

Już w przyszłym roku wprowadzane będą do użytkowania elektryczne pojazdy wodne oraz lądowe wraz z niezbędną infrastrukturą, wypracowując ekologiczne i technologiczne standardy dla innych regionów. Strefa mazurska będzie wspierać inicjatywy dążące do upowszechnienia rozwiązań energetyki rozproszonej, ekologicznych napędów alternatywnych, związanej z tym infrastruktury oraz polskich konstrukcji elektrycznych wodnych i lądowych. Regionalna koncentracja ekologicznych osiągnięć polskich konstruktorów i naukowców umożliwi promocję na rynku europejskim i światowym, krajowych technologii ekologicznych i rozwiązań infrastrukturalnych oraz samej Strefy Mazurskiej i jej Sygnatariuszy. Rozbudowa umożliwiającej profesjonalne przeprowadzenie mistrzostw eco-smart-infrastruktury pozwoli na wydłużenie sezonu turystycznego regionu, przyciągając w okresach wiosennych i letnich turystów z pojazdami elektrycznymi, dla których Europa środkowa była dotąd terenem niedostępnym. Wiadomo również, że „Strefa” wraz z Sygnatariuszami będzie współorganizować na swoim terenie coroczny Puchar Świata Pojazdów Wodnych i Lądowych. Pierwsza edycja odbędzie się we wrześniu 2020 roku.
(„Land and Water” Electric World Cup of E-Mobile Poland 2020).

Miło nam poinformować, że współzałożycielami Strefy jesteśmy my, Heron Electric S.A. a także BEP S.A. Jesteśmy odpowiedzialni za dostarczenie na mistrzostwa elektrycznych polskich pojazdów sportowych. Będziemy współpracować przy technologiach związanych z eco-smart infrastrukturą. Całe przedsięwzięcie ma ambicje stać się największym „świętem” e-mobile na świecie łącząc na lądzie i wodzie elementy sportu wyczynowego, amatorskiego i festiwalu muzycznego! Ta wyjątkowa mieszanka przeistoczy się w prawie miesięczną sportowo-technologiczno-muzyczną fiestę. Jeżeli pragniecie uzyskać jeszcze więcej informacji, zapraszamy Was do kliknięcia w link poniżej i odwiedzenia portalu inteligentnapolska.pl.

https://inteligentnapolska.pl/2019/06/05/mistrzostwa-swiata-na-mazurach/

Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "Wiatr i Woda" 2019